Fast And Furious 5: Fast Five (4. Kez Güncellendi)

Fast And Furious 5: Fast Five

Orijinal kadroyla çekilen ilk filmle 'Tamam' diyeceklerini mi sanmıştınız? :D

Geçen yıl Universal'ın 350 milyon dolarla en çok kazanan filmi olunca, Saw serisi gibi devam edeceği belli olmuştu zaten. Bu seriyi de iliklerine kadar sömürmeden olmaz.

Variety'nin haberine göre Vin Diesel, Paul Walker ve yönetmen Justin Lin ile çoktan anlaşılmış. Film, Dom ile Brian'ın efsanevi bir kanun adamından kaçmalarını anlatacakmış. Yeni bilgiler için başlığı takip edin.

GÜNCELLEME:
Universal Pictures bugün filmin 10 Haziran 2011'de vizyona çıkacağını açıkladı. Üstte dediğim gibi Vin Diesel, Paul Walker oynayacak. İlk ve son filmin yönetmeni Justin Lin çekecek.

2. GÜNCELLEME 
Yeni haberler geldi. 
 İlk olarak büyük ihtimalle bu beşinci filmden sonra altıncı filmin de geleceğini söyleyeyim. Vin Diesel Facebook sayfasında iki filmin yapılacağını söylemiş. Altıncı filmle ilgili stüdyodan bir doğrulama yok henüz. Bu da normal, çünkü beşinci filmin çıkışına bile daha bir yıl var. Altıncısı gelene kadar yolumuz uzun.

Bu filmle ilgili habere gelirsek, yukarıda Dom ile Brian'ın efsanevi bir kanun adamından kaçışını anlatacağını söylemiştim. Bu kanun adamını The Rock olarak bildiğimiz Dwayne Johnson oynayacakmış. Şimdiye kadar ucuz ve çocuksu filmlerde izlediğimiz Johnson, iyi bir oyunculuk sergileyebilirse çok yakışır filme. İyi karizma var adamda. Sevindim dahil olmasına.


Ayrıca seriye 2 Fast 2 Furious'da oynayan Tyrese Gibson da katılmış. Twitter hesabında doğruladı kendisi. Eski karakterinin filmde ne olacağı ve ne yapacağı ise belirsiz şu an.


3.GÜNCELLEME
Sonunda fragman çıktı.


4.GÜNCELLEME
Afiş eklendi.

5 Yorum Yapıldı:

Adsız dedi ki...
paylaşım icin cok tesekkurler. yeni haberleri sabirsizlikla bekliyoruz

Adsız dedi ki...
ben sna bişi sölim bu ilk resim hızlı ve öfkeli 5 deil hızlı ve öfkeli 4:london porsuit yani hızlı ve öfkeli 4:londra kaçış dı türkçesi sanırım ama 5 in dha çıkmasına epey var her halde çünkü googleden bir çok resime baktım hepsi hızlı ve öfkeli serisinin eskisinden alınmış resmler sadece paintle 5 sayısı eklenmiş dikkat!!!

tyler78 dedi ki...
Seriyi izleyen herkesin bilebileceği üzere resim önceki filmden alınma, evet. Çünkü yukarıda yazdığım gibi film 2011 Haziran'ında çıkacak. Filmin çekimleri bile geçenlerde başladı. Filmden bırakın fragmanı, teaser'ı, bir resmin bile olmaması çok doğal. Çıktığı an resim olsun, fragman olsun, koyacağım zaten.

Ayrıca neye "dikkat"? :) 5.filmi anlatan resmi bir belgede kullanacaksanız fotoğrafı, aman dikkat! :) F&F ile ilgili tez hazırlamıyorsanız boş verin.

atakan_kacak dedi ki...
http://www.cinemablend.com/new/First-Look-At-The-Fast-And-Furious-5-Cast-19574.html arkadaşlar filmle ilgili resimler ve açıklamalar burada :D

tyler78 dedi ki...
He he, güzel resimler Atakan. Şu Din Viesel adamın sinirini bozuyor valla şu vücutla. :D
Teşekkürler.

Yorum Kuralları:

- Yorumlarınız kişiliğinizi yansıtır.
- İsimsizlik vahşi doğaya özeldir. Yorum yaparken isminizi de bahşedin.
- Türkçe'de q, w ve x harfleri yoktur.
- Noktalama işareti olmayan yazının Arapça'dan farkı yoktur.
- Yorum kutusunun altındaki "E-posta yoluyla abone ol" seçeneği ile yorum takibi yapabilirsiniz.